Dla dorosłych | Fizjoestetyka

Rewitalizacja pochwy INDIBA BEAUTY

Fizjoterapia estetyczna INDIBA INTIMA to nieinwazyjna ginekologia estetyczna, która rewitalizuje i poprawia napięcie skóry warg sromowych, redukuje blizny i zrosty po porodzie naturalnym, poprawia funkcje odczuć seksualnych i redukuje objawy suchości pochwy. 

Ikona gwiazdy Ikona gwiazdy Ikona gwiazdy Ikona gwiazdy Ikona gwiazdy
Średnia ocena
4,95

Zatroszcz się o swoje zdrowie intymne, i dobre samopoczucie!

Zabieg rewitalizacji pochwy zdecydowanie poprawiaja komfort życia i pozwala pacjentkom poczuć się pewniej zarówno podczas codziennych aktywności, jak i w sypialni.

Rewitalizacja pochwy może zatrzymać procesy starzenia się i poprawić kondycję miejsc intymnych. Pomaga również w przywróceniu właściwego funkcjonowania narządów po porodzie.

Na czym polega?

Zabieg rewitalizacji pochwy z użyciem technologii INDIBA jest nieinwazyjną ginekologią estetyczną. Rewitalizuje i poprawia napięcie skóry warg sromowych, redukuje blizny i zrosty po porodzie naturalnym, poprawia funkcje odczuć seksualnych i redukuje objawy suchości pochwy. Wskazaniami do zabiegu są: nadmierne rozciągnięcie warg sromowych, odczucie suchości w pochwie, blizny i zrosty po porodzie naturalnym. Każda pacjentka wykupuje zestaw elektrod, które stają się jej własnością.

W zestawie elektrod znajdują się elektrody powierzchniowe oraz dopochwowe. Do zabiegu wykorzystywane są specjalne kremy, intymny oraz sterylny. Fizjoterapeutka uroginekologiczna obejmuje obszarem zabiegowym okolice kobiecych narządów płciowych. Zabieg jest przyjemny, pacjentka odczuwa ciepło o różnym natężeniu. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża, rozruszniki serca i implanty elektroniczne, a także zakrzepowe zapalenie żył. Rewitalizacja obejmuje wykonanie 6 zabiegów. Aby efekty terapii długotrwale się utrzymały, zalecane jest wykonanie zabiegu przypominającego raz na pół roku jeden zabieg. 

Cennik usług

Konsultacja/pierwsza wizyta
300 zł
Kolejne wizyty
250 zł
Pakiet elektrod INDIBA INTIMA
1500 zł
Zasady rezerwacji wizyt

REGULAMIN

Zostaliśmy poinformowani i przyjmujemy do wiadomości, że:

 1. Centrum Terapii Agnieszki Świątek może odstąpić od umowy o realizacji zajęć indywidualnych w sytuacji: a) Co najmniej dwukrotnego niestawienia się przez dziecko na wyznaczone terminy zajęć bez uprzedniego powiadomienia przez rodzica o nieobecności b) nierealizowania zaleceń terapeuty c) niestosowania się co do innych ustaleń z terapeutą w szczególności dotyczących informowania terapeuty o zmianach stanu funkcjonowania dziecka, zmianach w grafiku zajęć dziecka itp. d) niewnoszenia terminowych opłat za uczestnictwo dziecka w indywidualnych zajęciach.
 2. Zajęcia indywidualne mają charakter wspomagający rozwój dziecka.
 3. Rodzice/opiekunowie są zobowiązani udzielić terapeucie wszelkich niezbędnych informacji na temat zdrowia, rozwoju psychomotorycznego i sytuacji środowiskowej dziecka.
 4. Za bezpieczeństwo dziecka oczekującego na zajęcia odpowiadają rodzice/opiekunowie.
 5. Terapeuta ma prawo odmówić prowadzenia terapii chorego dziecka ze względu na zagrożenie dla zdrowia własnego i pozostałych pacjentów.
 6. Rodzice /opiekunowie zobowiązują się odbierać dziecko w ustalonym czasie po zakończeniu terapii.
 7. Terapeuci nie ponoszą odpowiedzialności za dzieci nieodebrane przez rodziców/opiekunów po zakończeniu terapii.
 8. W przypadku spóźnienia się dziecka na zajęcia, terapeuta nie ma obowiązku ich przedłużenia.
 9. Odpłatność za zajęcia cykliczne uiszcza się z góry za cały miesiąc w pierwszym tygodniu każdego miesiąca w/g cennika zajęć gotówką, kartą w recepcji lub na konto: 72 1090 1883 0000 0001 1397 2430 Pro-Gym Agnieszka Świątek . W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka ora za jaki okres opłata jest wnoszona. W przypadku nieuregulowania płatności w terminie, Gabinet ma prawo odmówić przeprowadzenia zajęć.
 10. Rodzic ma obowiązek na początku miesiąca zgłosić terapeucie planowane nieobecności dziecka (planowane wyjazdy, urlopy) i uzgodnić z terapeutą ewentualne przesunięcie zajęć.
 11. W przypadku niemożności uzgodnienia zastępczych terminów kwota wpłaty zostanie pomniejszona o pełną wartość zajęć zgłoszonych jako odwołane.
 12. W Centrum Terapii Agnieszki Świątek w pomieszczeniach, których odbywają się zajęcia terapeutyczne, na korytarzach, schodach są zainstalowane kamery, jako narzędzie niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa uczestników terapii i pracowników, osób współpracujących z Centrum. Obszary objęte monitoringiem są oznakowane w sposób niebudzący wątpliwości. Urządzenia rejestrują jedynie obraz, z wyłączeniem rejestracji dźwięku.

Zasady rozliczeń w przypadku odwoływania zajęć:

 1. rodzic ma prawo odwołać zajęcia bez ponoszenia opłat nie później niż do godz. 18.00 dnia poprzedzającego terapie, telefonicznie , najlepiej jednak przez sms na nr: 733 383 883. Opłata za zajęcia odwołane w dniu terapii nie podlega zwrotowi
 2. częste odwoływanie cyklicznie zaplanowanych wizyt skutkuje utratą stałego terminu zajęć terapeutycznych
 3. przypadki zdarzeń losowych uniemożliwiających udział dziecka w zajęciach będą rozpatrywane indywidualnie.

Centrum Terapii Agnieszki Świątek zapewnia:

 • Niezbędne pomoce edukacyjne do prowadzenia zajęć indywidualnych na terenie tutejszego Gabinetu.
 • Przekazywanie informacji zwrotnych na temat przebiegu zajęć (jeśli jest to wskazane w obecności dziecka).
 • Przekazanie zaleceń wraz z instruktażem dla rodziców i innych osób pracujących z dzieckiem (jeśli jest to spotkanie poza zajęciami indywidualnymi z dzieckiem, wizyta taka jest dodatkowo odpłatna).
 • Na prośbę placówki, pod opieką której znajduje się dziecko i za zgodą rodziców omawianie z nauczycielem / terapeutą aktualnego stanu funkcjonowania dziecka.
 • Na prośbę rodziców pisanie opinii (w zależności od zakresu opinii świadczenie zawsze jest dodatkowo odpłatne).
 • Doraźne konsultacje telefoniczne dotyczące realizacji zaleceń terapeutycznych.
 • Badania diagnostyczne dziecka ( diagnoza SI, diagnoza logopedyczna) są wykonywane poza zajęciami i są dodatkowo odpłatne.

 

Dlaczego warto?

 • poprawisz ukrwienie w obrębie pochwy
 • poprawisz napięcie skóry warg sromowych
 • poprawisz wygląd blizn po porodach
 • zredukujesz objawy suchości pochwy
 • poprawisz funkcje odczuć seksualnych

Nasi specjaliści

Jak przygotować się do wizyty?

 • weź dokumentację medyczną (porody, urazy, operacje etc.)
 • wybierz wygodny strój i bieliznę sportową
 • usuń owłosienie łonowe

Metody pracy

Indiba

Przełomowa technologia potwierdzona badaniami klinicznymi

Czytaj więcej

INDIBA (Innovación I+D+I Barcelona) jest zaawansowanym systemem terapeutycznym, stosowanym w fizjoterapii. Wykorzystuje zjawisko diatermii, czyli zastosowania wysokiej częstotliwości fal radiowych do generowania ciepła w tkankach. Podczas korzystania z zabiegu dochodzi do zwiększonego przepływu krwi, poprawy mikrokrążenia oraz redukcji stanów zapalnych i obrzęków. INDIBA ma szerokie zastosowanie i może zostać wdrożona jako element rekonwalescencji po urazach mięśni i stawów, przy zwiększonym napięciu mięśniowym, przy problemach bólowych, przy terapii blizn, problemach z nietrzymaniem moczu, do rewitalizacji pochwy oraz w zabiegach beauty. Zastosowanie technologii INDIBA pomaga w redukcji bólu i działa rozluźniająco na tkanki mięśniowe, wpływa na poprawę elastyczności, mobilności oraz estetyki blizn, stymuluje procesy gojenia i regeneracji skóry. Jest to bezbolesna i nieinwazyjna metoda, która może być także stosowana u dzieci i młodzieży. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża, rozruszniki serca, implanty elektroniczne, a także zakrzepowe zapalenie żył.

Najczęstsze pytania

Jak się przygotować do wizyty w ramach rewitalizacji pochwy?
Rewitalizację pochwy przeprowadza certyfikowana fizjoterapeutka uroginekologiczna. Pierwsza wizyta rozpoczyna się od wywiadu i badania. Zabierz dokumentację medyczną, która pozwoli na ocenę stanu zdrowia i udzieli informacji o przebytych porodach, urazach, operacjach czy innych zabiegach. Podczas spotkania fizjoterapeuta zapozna cię z przebiegiem zabiegu, odpowie na pytania i rozwieje wszystkie wątpliwości. Będziesz mogła zakupić zestaw elektrod i umówić się na serię zabiegów. Pamiętaj na zabiegi rewitalizacji pochwy usuń owłosienie łonowe, które może przeszkadzać i powodować lekki dyskomfort.
Czy zabiegi rewitalizacji pochwy poprawiają odczucia seksualne?
Tak, rewitalizacja pochwy przy użyciu technologii INDIBA może wpłynąć na poprawę odczuć seksualnych. Technologia INDIBA działa poprzez stymulację tkanki i poprawę ukrwienia w obszarze intymnym, co może przyczynić się do zwiększenia elastyczności i nawilżenia tkanek pochwy oraz do poprawy ujędrnienia warg sromowych. Te efekty mogą wpłynąć na poprawę komfortu i przyjemności podczas aktywności seksualnej.

Umów się na konsultację i sprawdź, jak możemy pomóc Tobie lub Twoim bliskim