Oferta dla dorosłych

Fizjoestetyka

Fizjoestetyka to nieinwazyjna fizjoterapia estetyczna, do której wykorzystywane jest urządzenie INDIBA. To przełomowa, opatentowana i potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi technologia, która działa w sposób zgodny z fizjologią człowieka - biostymuluje odnowę tkanek na poziomie komórkowym. Urządzenie INDIBA wykorzystuje technologię fali radiowej o wyjątkowej częstotliwości 448kHz, która hamuje procesy starzenia się skóry, poprawia jej ukrwienie, ujędrnienie, nawilżenie, pobudza do pracy włókna kolagenowe, rewitalizuje, pomaga zredukować blizny i zrosty. 

Ikona gwiazdy Ikona gwiazdy Ikona gwiazdy Ikona gwiazdy Ikona gwiazdy
Średnia ocena
4,95

Fizjoestetyka to nieinwazyjna fizjoterapia estetyczna, której efekty pokochasz!

Kiedy przyjść na konsultację do fizjoterapeuty?

Warto skonsultować się z fizjoterapeutą w sprawie zabiegu fizjoestetycznego z użyciem technologii INDIBA, jeśli masz problemy skórne, utratę elastyczności, zmarszczki, opadające kontury, chcesz zmniejszyć cellulit i wymodelować sylwetkę. Jeśli jesteś w okresie menopauzy i doskwiera ci suchość pochwy i masz potrzebę rewitalizacji strefy intymnej. Jeżeli jesteś po porodzie i masz blizny po nacięciu lub pęknięciu krocza to zabiegi fizjoestetyczne są dla ciebie. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża, rozruszniki serca i implanty elektroniczne, a także zakrzepowe zapalenie żył.

Nasze usługi

Cennik usług

Konsultacja TOP terapeuta
300 zł
Konsultacja terapeuta
250 zł
Fizjoestetyka INDIBA BEAUTY / 45 min
300 zł
Fizjoestetyka INDIBA BEAUTY / 60 min
400 zł
Fizjoestetyka INDIBA BEAUTY / dodatkowe 15 minut
100 zł
Zestaw elektrod INDIBA INTIMA
1500 zł
Zabieg INDIBA INTIMA / 45 min
250 zł
Rewitalizacja pochwy INDIBA INTIMA/ 45 min
250 zł
Zasady rezerwacji wizyt

REGULAMIN

Zostaliśmy poinformowani i przyjmujemy do wiadomości, że:

 1. Centrum Terapii Agnieszki Świątek może odstąpić od umowy o realizacji zajęć indywidualnych w sytuacji: a) Co najmniej dwukrotnego niestawienia się przez dziecko na wyznaczone terminy zajęć bez uprzedniego powiadomienia przez rodzica o nieobecności b) nierealizowania zaleceń terapeuty c) niestosowania się co do innych ustaleń z terapeutą w szczególności dotyczących informowania terapeuty o zmianach stanu funkcjonowania dziecka, zmianach w grafiku zajęć dziecka itp. d) niewnoszenia terminowych opłat za uczestnictwo dziecka w indywidualnych zajęciach.
 2. Zajęcia indywidualne mają charakter wspomagający rozwój dziecka.
 3. Rodzice/opiekunowie są zobowiązani udzielić terapeucie wszelkich niezbędnych informacji na temat zdrowia, rozwoju psychomotorycznego i sytuacji środowiskowej dziecka.
 4. Za bezpieczeństwo dziecka oczekującego na zajęcia odpowiadają rodzice/opiekunowie.
 5. Terapeuta ma prawo odmówić prowadzenia terapii chorego dziecka ze względu na zagrożenie dla zdrowia własnego i pozostałych pacjentów.
 6. Rodzice /opiekunowie zobowiązują się odbierać dziecko w ustalonym czasie po zakończeniu terapii.
 7. Terapeuci nie ponoszą odpowiedzialności za dzieci nieodebrane przez rodziców/opiekunów po zakończeniu terapii.
 8. W przypadku spóźnienia się dziecka na zajęcia, terapeuta nie ma obowiązku ich przedłużenia.
 9. Odpłatność za zajęcia cykliczne uiszcza się z góry za cały miesiąc w pierwszym tygodniu każdego miesiąca w/g cennika zajęć gotówką, kartą w recepcji lub na konto: 72 1090 1883 0000 0001 1397 2430 Pro-Gym Agnieszka Świątek . W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka ora za jaki okres opłata jest wnoszona. W przypadku nieuregulowania płatności w terminie, Gabinet ma prawo odmówić przeprowadzenia zajęć.
 10. Rodzic ma obowiązek na początku miesiąca zgłosić terapeucie planowane nieobecności dziecka (planowane wyjazdy, urlopy) i uzgodnić z terapeutą ewentualne przesunięcie zajęć.
 11. W przypadku niemożności uzgodnienia zastępczych terminów kwota wpłaty zostanie pomniejszona o pełną wartość zajęć zgłoszonych jako odwołane.
 12. W Centrum Terapii Agnieszki Świątek w pomieszczeniach, których odbywają się zajęcia terapeutyczne, na korytarzach, schodach są zainstalowane kamery, jako narzędzie niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa uczestników terapii i pracowników, osób współpracujących z Centrum. Obszary objęte monitoringiem są oznakowane w sposób niebudzący wątpliwości. Urządzenia rejestrują jedynie obraz, z wyłączeniem rejestracji dźwięku.

Zasady rozliczeń w przypadku odwoływania zajęć:

 1. rodzic ma prawo odwołać zajęcia bez ponoszenia opłat nie później niż do godz. 18.00 dnia poprzedzającego terapie, telefonicznie , najlepiej jednak przez sms na nr: 733 383 883. Opłata za zajęcia odwołane w dniu terapii nie podlega zwrotowi
 2. częste odwoływanie cyklicznie zaplanowanych wizyt skutkuje utratą stałego terminu zajęć terapeutycznych
 3. przypadki zdarzeń losowych uniemożliwiających udział dziecka w zajęciach będą rozpatrywane indywidualnie.

Centrum Terapii Agnieszki Świątek zapewnia:

 • Niezbędne pomoce edukacyjne do prowadzenia zajęć indywidualnych na terenie tutejszego Gabinetu.
 • Przekazywanie informacji zwrotnych na temat przebiegu zajęć (jeśli jest to wskazane w obecności dziecka).
 • Przekazanie zaleceń wraz z instruktażem dla rodziców i innych osób pracujących z dzieckiem (jeśli jest to spotkanie poza zajęciami indywidualnymi z dzieckiem, wizyta taka jest dodatkowo odpłatna).
 • Na prośbę placówki, pod opieką której znajduje się dziecko i za zgodą rodziców omawianie z nauczycielem / terapeutą aktualnego stanu funkcjonowania dziecka.
 • Na prośbę rodziców pisanie opinii (w zależności od zakresu opinii świadczenie zawsze jest dodatkowo odpłatne).
 • Doraźne konsultacje telefoniczne dotyczące realizacji zaleceń terapeutycznych.
 • Badania diagnostyczne dziecka ( diagnoza SI, diagnoza logopedyczna) są wykonywane poza zajęciami i są dodatkowo odpłatne.

 

Nasi specjaliści

Metody pracy

Indiba

Przełomowa technologia potwierdzona badaniami klinicznymi

Czytaj więcej

INDIBA (Innovación I+D+I Barcelona) jest zaawansowanym systemem terapeutycznym, stosowanym w fizjoterapii. Wykorzystuje zjawisko diatermii, czyli zastosowania wysokiej częstotliwości fal radiowych do generowania ciepła w tkankach. Podczas korzystania z zabiegu dochodzi do zwiększonego przepływu krwi, poprawy mikrokrążenia oraz redukcji stanów zapalnych i obrzęków. INDIBA ma szerokie zastosowanie i może zostać wdrożona jako element rekonwalescencji po urazach mięśni i stawów, przy zwiększonym napięciu mięśniowym, przy problemach bólowych, przy terapii blizn, problemach z nietrzymaniem moczu, do rewitalizacji pochwy oraz w zabiegach beauty. Zastosowanie technologii INDIBA pomaga w redukcji bólu i działa rozluźniająco na tkanki mięśniowe, wpływa na poprawę elastyczności, mobilności oraz estetyki blizn, stymuluje procesy gojenia i regeneracji skóry. Jest to bezbolesna i nieinwazyjna metoda, która może być także stosowana u dzieci i młodzieży. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża, rozruszniki serca, implanty elektroniczne, a także zakrzepowe zapalenie żył.

Najczęstsze pytania

Kiedy warto skorzystać z zabiegów fizjoestetycznych?
Zabiegi fizjoestetyczne stanowią bardzo dobrą opcję, dzięki nim możesz poprawić wygląd i kondycję swojej skóry. Mogą być skuteczne w przypadku zmarszczek, blizn, redukcji cellulitu, chęci wysmuklenia sylwetki ciała czy ujędrnienia skóry. Znakomicie wpływają na rewitalizację miejsc intymnych, powodując lepsze ukrwienie i nawilżenie pochwy. Jeśli szukasz alternatywy dla inwazyjnych zabiegów i metod chirurgicznych, a jednocześnie chcesz poprawić samopoczucie i pewność siebie, zabiegi fizjoestetyczne oferują mniej inwazyjne rozwiązania.
Jakie konkretne zabiegi mogę wykonać w ramach fizjoestetyki z użyciem technologii INDIBA?
Fizjoestetyka, oparta na zaawansowanej technologii INDIBA, oferuje różnorodne zabiegi, które mogą znacząco poprawić wygląd i kondycję skóry oraz ciała. Dzięki tej technologii, możliwe jest przeprowadzanie zabiegów rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Pomożemy ci w redukcji cellulitu, poprawy owalu twarzy i podbródka, redukcji zmarszczek oraz redukcji blizn i rozstępów. Dodatkowo, terapie INDIBA pozwalają na wykonywanie zabiegów ginekologii estetycznej. Możesz wykonać zabieg rewitalizacji pochwy, który poprawi nawilżenie i ukrwienie miejsc intymnych przyczyniając się do większej satysfakcji w odczuciach seksualnych.
Ikona gwiazdy Ikona gwiazdy Ikona gwiazdy Ikona gwiazdy Ikona gwiazdy

Opinie o centrum

Umów się na konsultację i sprawdź, jak możemy pomóc Tobie lub Twoim bliskim