Dla dorosłych | Fizjoestetyka

Lifting skóry INDIBA BEAUTY

Przełomowa, opatentowana i potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi technologia INDIBA działa w sposób zgodny w fizjologią człowieka - biostymuluje odnowę tkanek na poziomie komórkowym.

Ikona gwiazdy Ikona gwiazdy Ikona gwiazdy Ikona gwiazdy Ikona gwiazdy
Średnia ocena
4,95

Estetyczna technologia przyszłości INDIBA - ujędrniona skóra i redukcja zmarszczek!

Urządzenie INDIBA wykorzystuje technologię fali radiowej o wyjątkowej częstotliwości 448kHz, która stymuluje równowagę jonową potencjału elektrycznego tkanek. Zastosowany zakres częstotliwości fali radiowej pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów w redukcji zmarszczek w okolicach oczu, liftingu skóry twarzy i podbródka.

Na czym polega?

Urządzenie INDIBA wykorzystuje technologię fali radiowej o wyjątkowej częstotliwości 448kHz, która stymuluje równowagę jonową potencjału elektrycznego tkanek. Zastosowany zakres częstotliwości fali radiowej pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów redukcji zmarszczek, redukcji drugiego podbródka, wygładzaniu zmarszczek i ujędrnianiu skóry twarzy, szyi, dekoltu.

Przyczynia się do neokolagenezy, aktywuje fibroblasty i wpływa bezpośrednio na włókna kolagenowe. Zabieg polega na opracowywaniu obszaru zabiegowego dwoma innowacyjnymi głowicami urządzenia. Podczas zabiegu odczuwalne jest jedynie przyjemne ciepło. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu! W celu osiągnięcia trwałych rezultatów zalecamy wykonanie serii 4-8 powtórzeń. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża, rozruszniki serca i implanty elektroniczne, a także zakrzepowe zapalenie żył.

Cennik usług

Konsultacja TOP fizjoterapeuta
300 zł
Konsultacja fizjoterapeuta
250 zł
Zabieg INDIBA BEAUTY / 45 min
300 zł
Zabieg INDIBA BEAUTY / 60 min
400 zł
Każde dodatkowe / 15 min
100 zł
Zasady rezerwacji wizyt

REGULAMIN

Zostaliśmy poinformowani i przyjmujemy do wiadomości, że:

 1. Centrum Terapii Agnieszki Świątek może odstąpić od umowy o realizacji zajęć indywidualnych w sytuacji: a) Co najmniej dwukrotnego niestawienia się przez dziecko na wyznaczone terminy zajęć bez uprzedniego powiadomienia przez rodzica o nieobecności b) nierealizowania zaleceń terapeuty c) niestosowania się co do innych ustaleń z terapeutą w szczególności dotyczących informowania terapeuty o zmianach stanu funkcjonowania dziecka, zmianach w grafiku zajęć dziecka itp. d) niewnoszenia terminowych opłat za uczestnictwo dziecka w indywidualnych zajęciach.
 2. Zajęcia indywidualne mają charakter wspomagający rozwój dziecka.
 3. Rodzice/opiekunowie są zobowiązani udzielić terapeucie wszelkich niezbędnych informacji na temat zdrowia, rozwoju psychomotorycznego i sytuacji środowiskowej dziecka.
 4. Za bezpieczeństwo dziecka oczekującego na zajęcia odpowiadają rodzice/opiekunowie.
 5. Terapeuta ma prawo odmówić prowadzenia terapii chorego dziecka ze względu na zagrożenie dla zdrowia własnego i pozostałych pacjentów.
 6. Rodzice /opiekunowie zobowiązują się odbierać dziecko w ustalonym czasie po zakończeniu terapii.
 7. Terapeuci nie ponoszą odpowiedzialności za dzieci nieodebrane przez rodziców/opiekunów po zakończeniu terapii.
 8. W przypadku spóźnienia się dziecka na zajęcia, terapeuta nie ma obowiązku ich przedłużenia.
 9. Odpłatność za zajęcia cykliczne uiszcza się z góry za cały miesiąc w pierwszym tygodniu każdego miesiąca w/g cennika zajęć gotówką, kartą w recepcji lub na konto: 72 1090 1883 0000 0001 1397 2430 Pro-Gym Agnieszka Świątek . W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka ora za jaki okres opłata jest wnoszona. W przypadku nieuregulowania płatności w terminie, Gabinet ma prawo odmówić przeprowadzenia zajęć.
 10. Rodzic ma obowiązek na początku miesiąca zgłosić terapeucie planowane nieobecności dziecka (planowane wyjazdy, urlopy) i uzgodnić z terapeutą ewentualne przesunięcie zajęć.
 11. W przypadku niemożności uzgodnienia zastępczych terminów kwota wpłaty zostanie pomniejszona o pełną wartość zajęć zgłoszonych jako odwołane.
 12. W Centrum Terapii Agnieszki Świątek w pomieszczeniach, których odbywają się zajęcia terapeutyczne, na korytarzach, schodach są zainstalowane kamery, jako narzędzie niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa uczestników terapii i pracowników, osób współpracujących z Centrum. Obszary objęte monitoringiem są oznakowane w sposób niebudzący wątpliwości. Urządzenia rejestrują jedynie obraz, z wyłączeniem rejestracji dźwięku.

Zasady rozliczeń w przypadku odwoływania zajęć:

 1. rodzic ma prawo odwołać zajęcia bez ponoszenia opłat nie później niż do godz. 18.00 dnia poprzedzającego terapie, telefonicznie , najlepiej jednak przez sms na nr: 733 383 883. Opłata za zajęcia odwołane w dniu terapii nie podlega zwrotowi
 2. częste odwoływanie cyklicznie zaplanowanych wizyt skutkuje utratą stałego terminu zajęć terapeutycznych
 3. przypadki zdarzeń losowych uniemożliwiających udział dziecka w zajęciach będą rozpatrywane indywidualnie.

Centrum Terapii Agnieszki Świątek zapewnia:

 • Niezbędne pomoce edukacyjne do prowadzenia zajęć indywidualnych na terenie tutejszego Gabinetu.
 • Przekazywanie informacji zwrotnych na temat przebiegu zajęć (jeśli jest to wskazane w obecności dziecka).
 • Przekazanie zaleceń wraz z instruktażem dla rodziców i innych osób pracujących z dzieckiem (jeśli jest to spotkanie poza zajęciami indywidualnymi z dzieckiem, wizyta taka jest dodatkowo odpłatna).
 • Na prośbę placówki, pod opieką której znajduje się dziecko i za zgodą rodziców omawianie z nauczycielem / terapeutą aktualnego stanu funkcjonowania dziecka.
 • Na prośbę rodziców pisanie opinii (w zależności od zakresu opinii świadczenie zawsze jest dodatkowo odpłatne).
 • Doraźne konsultacje telefoniczne dotyczące realizacji zaleceń terapeutycznych.
 • Badania diagnostyczne dziecka ( diagnoza SI, diagnoza logopedyczna) są wykonywane poza zajęciami i są dodatkowo odpłatne.

 

Dlaczego warto?

 • wygładzisz zmarszczki
 • ujędrnisz skórę twarzy, szyi, dekoltu
 • poprawisz owal twarzy i podbródek
 • zmniejszyć widoczność zmarszczek wokół oczu
 • efekty osiągniesz dosyć szybko

Nasi specjaliści

Jak przygotować się do wizyty?

 • weź dokumentację medyczną (aktualne badania, porody, urazy, operacje etc.)
 • wybierz wygodny strój

Metody pracy

Indiba

Przełomowa technologia potwierdzona badaniami klinicznymi

Czytaj więcej

INDIBA (Innovación I+D+I Barcelona) jest zaawansowanym systemem terapeutycznym, stosowanym w fizjoterapii. Wykorzystuje zjawisko diatermii, czyli zastosowania wysokiej częstotliwości fal radiowych do generowania ciepła w tkankach. Podczas korzystania z zabiegu dochodzi do zwiększonego przepływu krwi, poprawy mikrokrążenia oraz redukcji stanów zapalnych i obrzęków. INDIBA ma szerokie zastosowanie i może zostać wdrożona jako element rekonwalescencji po urazach mięśni i stawów, przy zwiększonym napięciu mięśniowym, przy problemach bólowych, przy terapii blizn, problemach z nietrzymaniem moczu, do rewitalizacji pochwy oraz w zabiegach beauty. Zastosowanie technologii INDIBA pomaga w redukcji bólu i działa rozluźniająco na tkanki mięśniowe, wpływa na poprawę elastyczności, mobilności oraz estetyki blizn, stymuluje procesy gojenia i regeneracji skóry. Jest to bezbolesna i nieinwazyjna metoda, która może być także stosowana u dzieci i młodzieży. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża, rozruszniki serca, implanty elektroniczne, a także zakrzepowe zapalenie żył.

Najczęstsze pytania

Czy zabiegi beauty z zastosowaniem INDIBA są skuteczne?
Tak, zabiegi beauty na twarz z zastosowaniem urządzenia INDIBA są skuteczne w poprawie wyglądu skóry twarzy. Technologia INDIBA, znana również jako terapia radiofalowa, jest wykorzystywana w medycynie estetycznej do różnych celów, w tym do poprawy kondycji skóry twarzy. Zasada działania terapii INDIBA polega na dostarczaniu kontrolowanej energii radiowej do tkanki skórnej. To ciepło stymuluje krążenie krwi, aktywuje procesy metaboliczne oraz stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki temu może nastąpić poprawa elastyczności, napięcia i ogólnego wyglądu skóry. Zabiegi beauty z użyciem technologii INDIBA mogą pomóc w redukcji zmarszczek, poprawie konturów twarzy, zwiększeniu nawilżenia skóry oraz ogólnie w poprawie jej kondycji.
Po jakim czasie mogę oczekiwać efektów?
Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu! W celu osiągnięcia trwałych rezultatów zalecamy wykonanie serii 4-8 powtórzeń. Innowacyjność technologii Indiba przejawia się również skróceniem czasu oczekiwania na optymalne efekty zabiegu – można go powtarzać nawet codziennie, co sprawia, że osiągnięcie wymarzonych efektów jest możliwe znacznie szybciej!

Umów się na konsultację i sprawdź, jak możemy pomóc Tobie lub Twoim bliskim