Dla dorosłych | Fizjoestetyka

Estetyka blizny INDIBA BEAUTY

Estetyka blizny ma na celu poprawę estetyki i elastyczności blizny oraz przywrócenie pełnej funkcjonalności obszaru dotkniętego blizną. Dzięki terapii blizny z użyciem technologii INDIBA pacjent zyskuje estetykę blizny i lepsze samopoczucie.

Ikona gwiazdy Ikona gwiazdy Ikona gwiazdy Ikona gwiazdy Ikona gwiazdy
Średnia ocena
4,95

Estetyka blizny - poprawa wyglądu i twój dobrostan

Na czym polega?

Zabiegi z użyciem technologii INDIBA wykonuje fizjoterapeuta. Najlepsze efekty uzyskujemy na świeżej bliźnie, bo podstawą działania technologii INDIBA jest przyspieszenie naturalnej regeneracji ciała już z poziomu komórkowego. Dzięki temu możemy skutecznie pracować nawet na etapie rany.

Blizna, która powstanie w miejscu takiej rany prowadzonej od początku z pomocą INDIBY, jest znacznie mniejsza, płytsza i bardziej elastyczna. W przypadku starej, zwłókniałej blizny pracujemy w celu przebudowania blizny w taki sposób, aby „rozluźnić” jej zbitą strukturę. Fizjoterapeuta stosuje wyższe parametry urządzenia wraz z pracą manualną terapeuty. Za pomocą INDIBA  przegrzewamy tkanki, co wspomaga przebudowę zwłóknień. Dodatkowo,, zdrowe tkanki wokół blizny stają się znacznie bardziej elastyczne, pozwalając terapeucie na bardzo precyzyjną pracę manualną z chorą tkanką w celu jej mobilizacji.

Cennik usług

Konsultacja TOP fizjotrapeuta
300 zł
Konsultacja fizjoterapeuta
250 zł
Estetyka blizny INDIBA
300 zł
Zestaw elektrod INDIBA INTIMA (po nacięciu, pęknięciu krocza)
1500 zł
Terapia blizny INDIBA INTIMA (po nacięciu, pęknięciu krocza)
250 zł
Zasady rezerwacji wizyt

REGULAMIN

Zostaliśmy poinformowani i przyjmujemy do wiadomości, że:

 1. Centrum Terapii Agnieszki Świątek może odstąpić od umowy o realizacji zajęć indywidualnych w sytuacji: a) Co najmniej dwukrotnego niestawienia się przez dziecko na wyznaczone terminy zajęć bez uprzedniego powiadomienia przez rodzica o nieobecności b) nierealizowania zaleceń terapeuty c) niestosowania się co do innych ustaleń z terapeutą w szczególności dotyczących informowania terapeuty o zmianach stanu funkcjonowania dziecka, zmianach w grafiku zajęć dziecka itp. d) niewnoszenia terminowych opłat za uczestnictwo dziecka w indywidualnych zajęciach.
 2. Zajęcia indywidualne mają charakter wspomagający rozwój dziecka.
 3. Rodzice/opiekunowie są zobowiązani udzielić terapeucie wszelkich niezbędnych informacji na temat zdrowia, rozwoju psychomotorycznego i sytuacji środowiskowej dziecka.
 4. Za bezpieczeństwo dziecka oczekującego na zajęcia odpowiadają rodzice/opiekunowie.
 5. Terapeuta ma prawo odmówić prowadzenia terapii chorego dziecka ze względu na zagrożenie dla zdrowia własnego i pozostałych pacjentów.
 6. Rodzice /opiekunowie zobowiązują się odbierać dziecko w ustalonym czasie po zakończeniu terapii.
 7. Terapeuci nie ponoszą odpowiedzialności za dzieci nieodebrane przez rodziców/opiekunów po zakończeniu terapii.
 8. W przypadku spóźnienia się dziecka na zajęcia, terapeuta nie ma obowiązku ich przedłużenia.
 9. Odpłatność za zajęcia cykliczne uiszcza się z góry za cały miesiąc w pierwszym tygodniu każdego miesiąca w/g cennika zajęć gotówką, kartą w recepcji lub na konto: 72 1090 1883 0000 0001 1397 2430 Pro-Gym Agnieszka Świątek . W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka ora za jaki okres opłata jest wnoszona. W przypadku nieuregulowania płatności w terminie, Gabinet ma prawo odmówić przeprowadzenia zajęć.
 10. Rodzic ma obowiązek na początku miesiąca zgłosić terapeucie planowane nieobecności dziecka (planowane wyjazdy, urlopy) i uzgodnić z terapeutą ewentualne przesunięcie zajęć.
 11. W przypadku niemożności uzgodnienia zastępczych terminów kwota wpłaty zostanie pomniejszona o pełną wartość zajęć zgłoszonych jako odwołane.
 12. W Centrum Terapii Agnieszki Świątek w pomieszczeniach, których odbywają się zajęcia terapeutyczne, na korytarzach, schodach są zainstalowane kamery, jako narzędzie niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa uczestników terapii i pracowników, osób współpracujących z Centrum. Obszary objęte monitoringiem są oznakowane w sposób niebudzący wątpliwości. Urządzenia rejestrują jedynie obraz, z wyłączeniem rejestracji dźwięku.

Zasady rozliczeń w przypadku odwoływania zajęć:

 1. rodzic ma prawo odwołać zajęcia bez ponoszenia opłat nie później niż do godz. 18.00 dnia poprzedzającego terapie, telefonicznie , najlepiej jednak przez sms na nr: 733 383 883. Opłata za zajęcia odwołane w dniu terapii nie podlega zwrotowi
 2. częste odwoływanie cyklicznie zaplanowanych wizyt skutkuje utratą stałego terminu zajęć terapeutycznych
 3. przypadki zdarzeń losowych uniemożliwiających udział dziecka w zajęciach będą rozpatrywane indywidualnie.

Centrum Terapii Agnieszki Świątek zapewnia:

 • Niezbędne pomoce edukacyjne do prowadzenia zajęć indywidualnych na terenie tutejszego Gabinetu.
 • Przekazywanie informacji zwrotnych na temat przebiegu zajęć (jeśli jest to wskazane w obecności dziecka).
 • Przekazanie zaleceń wraz z instruktażem dla rodziców i innych osób pracujących z dzieckiem (jeśli jest to spotkanie poza zajęciami indywidualnymi z dzieckiem, wizyta taka jest dodatkowo odpłatna).
 • Na prośbę placówki, pod opieką której znajduje się dziecko i za zgodą rodziców omawianie z nauczycielem / terapeutą aktualnego stanu funkcjonowania dziecka.
 • Na prośbę rodziców pisanie opinii (w zależności od zakresu opinii świadczenie zawsze jest dodatkowo odpłatne).
 • Doraźne konsultacje telefoniczne dotyczące realizacji zaleceń terapeutycznych.
 • Badania diagnostyczne dziecka ( diagnoza SI, diagnoza logopedyczna) są wykonywane poza zajęciami i są dodatkowo odpłatne.

 

Dlaczego warto?

 • zyskasz poprawę wyglądu blizny
 • zmniejszysz ból i napięcia w obrębie blizny
 • zwiększysz elastyczność blizny i tkanek wokół
 • zmniejszysz ryzyko powstawania wad postawy czy zaburzeń w obrębie narządów wewnętrznych 
 • otrzymasz instruktaż pielęgnacji blizny i prawidłowych nawyków
 • zyskasz poprawę samopoczucia, pewność siebie i akceptację ciała

Nasi specjaliści

Jak przygotować się do wizyty?

 • Weź dokumentację medyczną związaną z powstałą blizną (rodzaj urazu lub operacji, czas gojenia, raporty operacyjne, wyniki badań, zalecenia lekarza itp.) 
 • Wybierz wygodne ubranie, które umożliwi dostęp do obszaru blizny lub bieliznę sportową

Metody pracy

Indiba

Przełomowa technologia potwierdzona badaniami klinicznymi

Czytaj więcej

INDIBA (Innovación I+D+I Barcelona) jest zaawansowanym systemem terapeutycznym, stosowanym w fizjoterapii. Wykorzystuje zjawisko diatermii, czyli zastosowania wysokiej częstotliwości fal radiowych do generowania ciepła w tkankach. Podczas korzystania z zabiegu dochodzi do zwiększonego przepływu krwi, poprawy mikrokrążenia oraz redukcji stanów zapalnych i obrzęków. INDIBA ma szerokie zastosowanie i może zostać wdrożona jako element rekonwalescencji po urazach mięśni i stawów, przy zwiększonym napięciu mięśniowym, przy problemach bólowych, przy terapii blizn, problemach z nietrzymaniem moczu, do rewitalizacji pochwy oraz w zabiegach beauty. Zastosowanie technologii INDIBA pomaga w redukcji bólu i działa rozluźniająco na tkanki mięśniowe, wpływa na poprawę elastyczności, mobilności oraz estetyki blizn, stymuluje procesy gojenia i regeneracji skóry. Jest to bezbolesna i nieinwazyjna metoda, która może być także stosowana u dzieci i młodzieży. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża, rozruszniki serca, implanty elektroniczne, a także zakrzepowe zapalenie żył.

Najczęstsze pytania

Kiedy najlepiej zwrócić się na terapię blizny?
Aby przeciwdziałać powikłaniom i dolegliwościom ze strony blizn, najlepiej zwrócić się na terapię blizny jak najszybciej lub po zagojeniu się rany. Im wcześniej rozpocznie się terapia, tym większe są szanse na skuteczną redukcję blizny i poprawę elastyczności skóry. Warto również skonsultowanie się z lekarzem prowadzącym, który może zalecić odpowiedni czas rozpoczęcia terapii.
Czy to możliwe, aby blizna zaczęła boleć po paru latach?
Tak, w niektórych przypadkach jest to możliwe, że blizna może zacząć boleć po kilku latach. Ból w bliźnie może mieć różne przyczyny, takie jak zwiększone napięcie tkanki bliznowatej, czasem blizna może się nieprawidłowo zagoić, tworząc zgrubienia, guzki lub nierówności. Blizna może być też źródłem bólu, który może promieniować na sąsiednie obszary ciała. Warto odbyć konsultację, w celu redukcji bólu i profilaktyki dbania o bliznę.

Umów się na konsultację i sprawdź, jak możemy pomóc Tobie lub Twoim bliskim